Table Top Racing

Table Top Racing 1.1.3

Wyścigi na kuchennym blacie w jakości, która Cię zachwyci!

Table Top Racing to darmowa gra zręcznościowa, w której bierzesz udział w wyścigu zabawkowych samochodzików i stajesz do zaciekłej walki o pierwsze miejsce. W grze czeka na Ciebie 30 ciekawych eventów, możliwość ulepszania swoich maszyn, zaskakująco dobre rozgrywki i grafika, która Cię zachwyci!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 100% gra zręcznościowa
  • Znakomita grafika
  • Błyskawiczna rozgrywka
  • 17 samochodów
  • 30 eventów i tryb wieloosobowy online

Wady

  • Sztuczna inteligencja wymaga poprawy
  • Tryb multiplayer tylko do 4 graczy

Doskonały
9

Table Top Racing to darmowa gra zręcznościowa, w której bierzesz udział w wyścigu zabawkowych samochodzików i stajesz do zaciekłej walki o pierwsze miejsce. W grze czeka na Ciebie 30 ciekawych eventów, możliwość ulepszania swoich maszyn, zaskakująco dobre rozgrywki i grafika, która Cię zachwyci!

Nietypowe wyścigi... na stole

Wyścigi w Table Top Racing odbywają się w dość oryginalnej scenografii, a mianowicie na kuchennym blacie, na którym za pomocą książek, butelek, kanapek czy dziecięcych zabawek wyznaczone zostały trasy. 

Gra zawiera kilka różnych trybów, w tym kariery, drift, wyścigów z czasem, specjalnych eventów czy tryb multiplayer online. W sumie znajdziesz tu 8 ciekawych torów, 17 samochodów i 30 imprez, które stopniowo odblokowujesz w miarę postępów w grze. 

Startujesz z dość podstawowym samochodem, jednak kolejne wygrane w wyścigach dostarczają Ci pieniędzy, za które możesz kupić nowy pojazd lub podrasować ten, który obecnie posiadasz. Takie ulepszenia mogą być kupione również za prawdziwe pieniądze.

Wyścigi w Table Top Racing to naprawdę ostra jazda. Na drodze napotkasz sporo wspomagających power-upów, które pomogą Ci w rywalizacji, choć nie zawsze są zgodnie ze sportowym duchem. Do dyspozycji będziesz mieć bomby, przyspieszenia, porażenia prądem, zdalnie sterowane rakiety i... motyle (?!) – wszystkie chwyty dozwolone, aby wyeliminować konkurencję i dotrzeć do mety jako pierwszy!

Błyskawiczne wyczucie sterowania

W Table Top Racing masz do wyboru dwa rodzaje sterowania: możesz prowadzić swoje auto za pomocą dotykowych przycisków umieszczonych po obu stronach ekranu lub korzystać z akcelerometru, przechylając swoje urządzenie w żądanym kierunku.

W obu przypadkach kierowanie pojazdami jest bardzo dokładne i wygodne. Table Top Racing to 100% gra zręcznościowa, w której już od pierwszego wyścigu nabierzesz wyczucia podczas sterowania.  

Piękna grafika i znakomita płynność

Grafika w Table Top Racing jest znakomita: wyraźna i kolorowa, a płynność animacji robi duże wrażenie, podobnie zresztą jak wspaniałe efekty świetlne. Na ekranie o wysokiej rozdzielczości gra wygląda olśniewajaco, a jej jakość jest porównywalna z licznymi tytułami na konsolę.

Zabawa w świetnej jakości

Table Top Racing utrzymana jest w stylu słynnej gry wideo Micro Machines, która  oferuje fanom natychmiastową rozgrywkę w znakomitej jakości wizualnej. Table Top Racing jest darmowa i doskonale się w nią gra, nawet bez wydawania pieniędzy w formie mikropłatności.

Table Top Racing to naprawdę udana produkcja, pełna ciekawych wyzwań, 30 różnorodnych eventów oraz wciągającego tryb multiplayer. Wszystkie te elementy zapewnią Ci godziny znakomitej rozrywki. 

Table Top Racing

Download

Table Top Racing 1.1.3

Opinie użytkowników o Table Top Racing